Kurumsal

Hakkımızda

Doğan Yedek Parça

2021 Yılında yedek parça sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi ve Teknolojideki Son Yenilikleri takip ederek baskı sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla İstanbul / Kartal da kurulmuş olan doğan yedek parça kuruluşundan beri süre gelen profesyonellik , yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek yedek parça dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.

Firmamız kuruluşundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi bir firma olarak sektöre imzasını atmıştır.

Üstlendiği işleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak, sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Doğan yedek ‘in bugün ki konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Doğan yedek parça ailesi tüm dijital baskı projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

  İletişim

  İletişime Geçiniz

  Memnuniyet

  Memnuniyetiniz tek mutluluğumuzdur. Ücretsiz iade ve değişim talep edebilirsiniz

  Hızlı Kargo

  Siparişiniz bize ulaştığı anda üretime alınır ve en kısa zaman içerisinde kargoya teslim edilir.

  İletişim

  Ürünlerimiz hakkında bilgi veya siparişinizle ilgili sorularınız için iletişime geçiniz